Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mírně pokročilí

Kurz astrologie pro mírně pokročilé

 

Pro koho je kurz určen:

Pro absolventy 1. ročníku kurzu pro začátečníky, ale i pro širokou veřejnost - pro ty, kteří mají základní znalosti z astrologie (planety ve znameních a domech, vč. aspektů) a dokáží se orientovat v horoskopu narození.

 

Trvání kurzu:

Celý kurz bude trvat od října 2016 do května 2017 vždy v sobotu

od 9-13 hodin.

Bude rozdělen do dvou samostatných celků, které budou na sebe navazovat. Není však podmínkou se zúčastnit obou částí. Každý účastník si může po ukončení 1. části rozmyslet, zda bude pokračovat dál ve studiu a prohlubovat své znalosti. Výuka bude nahrávána a po každé lekci rozesílána e-mailem prostřednictvím Úschovny. Nehrozí tedy, že by neměli učivo kompletní ani Ti, kteří se některé z lekcí nebudou moci zúčastnit.

 

1. část : říjen 2016 až únor 2017

Termíny: budou upřesněny

 

2. část : březen až květen 2017

Termíny: budou upřesněny

 

Náplň kurzu:

První část kurzu bude navazovat na učivo předchozího roku, bude zaměřena na opakování, doplňování a zejména procvičování probrané látky, zejména s ohledem na jednotlivé oblasti horoskopu, jako např. partnerské vztahy, domov, rodiče, děti, povolání, apod. Půjde o praktickou část, výklady horoskopů účastníků kurzu, jejich příbuzných i celebrit. Podíváme se na planety, znamení a astrologické domy z psychologického a duchovního hlediska.

 

Druhá část bude věnována učivu o tranzitech planet. Tranzity představují jeden z nástrojů prognostických metod. Ukazují nám zejména, v jaké vývojové fázi našeho života se právě teď nacházíme a jaké úkoly před námi ještě stojí. Porozumíme tomu, co se nám nyní v životě děje a jaké téma máme zpracovat.

K tomu se musíme naučit nejprve teorii, tj. jaký význam mají tranzity planet jednotlivými astrologickými domy horoskopu a za další posoudit jejich vliv v aspektech na planety radixu. V souvislosti s tím, budeme nahlížet na své vlastní horoskopy.

 

 

Přihlášky na evapro@seznam.cz nebo telefonicky: 776018200