Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jmenuji se Eva a jsem narozená na konci znamení Vah.
Mým hlavním smyslem života je sebepoznání, práce na sobě a život v Lásce. Snažím se nacházet ve všem souvislosti, Lásku a žít v harmonii se sebou a s okolím. Jsem přesvědčena, že nic není náhoda.

Vždy mě přitahovala psychologie, nitro - duše člověka. Vciťovala jsem se do problémů druhých lidí a snažila se pochopit jejich jednání. Zajímalo mě, proč jsou někteří lidé hodní, milí, laskaví a druzí zase arogantní a sobečtí. Cítila jsem, že každé lidské konání má svou příčinu. Nic se neděje bez důvodu. Že i ten, který z našeho pohledu nejedná správně, pro to má své důvody. Touha po poznání sama sebe, druhých lidí, ale i smyslu života mě přivedla v r. 1997 ke studiu psychologické a duchovní astrologie.

Vystudovala jsem astrologickou školu Sirrah u Alice de Silva Lago. Studium astrologie nikdy nekončí, proto si své vědomosti neustále doplňuji na různých kurzech, seminářích. Jedním z nich byly např. kurzy pro astrology u ing. Antonína Baudyše st.

V r. 2005 jsem měla možnost zpracovat výklad horoskopů Jaromíra Jágra a finalistů SuperStar Vlastimila Horvátha a Petra Bendeho pro Mladou Frontu dnes.

Spolupracovala jsem s časopisem Chvilka pro tebe.

Ve své praxi využívám poznatky z numerologie, tarotu, psychologie, karmické a duchovní astrologie. 

Nechávám se inspirovat nejrůznějšími duchovními filosofiemi a směry. Mám zasvěcení do  energie Reiky.

Na mé duchovní cestě mě nejvíce ovlivňuje PhDr. Marta Foučková.