Jdi na obsah Jdi na menu
 


Začátečníci

Kurz astrologie pro začátečníky

 

Pro koho je kurz určen:

Jedná se o kurz pro začátečníky, pro ty, kteří se chtějí blíže seznámit s astrologií, porozumět ji a využívat ji ve svém životě k sebepoznání sebe i druhých. Kurz je vhodný pro širokou veřejnost. 

 

Trvání kurzu:

Celý kurz bude trvat od října 2016 do června 2017 - celkem 36 vyuč.hodin

 

Bude rozdělen do dvou samostatných celků, které budou na sebe navazovat. Není však podmínkou se zúčastnit obou částí. Každý účastník si může po ukončení 1. části rozmyslet, zda bude pokračovat dál ve studiu a prohlubovat své znalosti. Výuka bude nahrávána a po každé lekci rozesílána e-mailem prostřednictvím Úschovny. Nehrozí tedy, že by neměli učivo kompletní ani Ti, kteří se některé z lekcí nebudou moci zúčastnit.

 

Vždy 1x v měsíci v sobotu od 9-13 hod. 

 

Termíny: 

1. část : říjen 2016 až leden 2017

 

2. část : únor až červen 2017

 

 

Místo:

Baráčnická rychta Hrnčíře, K Šeberovu 805, Praha 4 – Hrnčíře

www.baracnickarychtahrncire.cz/

spojení: bus 326, 327 od metra Opatov, výstupní stanice Hrnčíře

 

Náplň kurzu:

První část výuky bude zaměřena hlavně na teorii, získání základních poznatků o planetách, astrologických znameních a domech. Budeme přitom využívat i své individuální horoskopy a ukázky horoskopů známých osobností. Po absolvování této části kurzu se budete umět orientovat ve svém horoskopu.

Druhá část bude navazovat učivem zejména o aspektech mezi planetami a vším, co musíme znát pro výklad horoskopu. Budeme se učit co nejvíce vyčíst ze svých horoskopů nebo horoskopů známých osobností. Naučíme se techniku výkladu.

Na jednotlivé planety, znamení i celý horoskop budeme nahlížet jak z hlediska klasické astrologie, tak i psychologické a duchovní.

 

Co je cílem kurzu:

Smyslem tohoto kurzu není vychovat budoucí astrology, nýbrž přiblížit astrologii široké veřejnosti a přispět tak k vědomějšímu utváření jejich života. Nebudu Vás tedy zatěžovat podrobnostmi z astronomie, dějin astrologie ani složitými výpočty. Kurz by měl přispět k sebepoznání každého účastníka. Výklad bude veden jednoduchou a srozumitelnou formou s praktickými příklady. Získáte znalosti z astrologie, které Vám budou pomáhat správně a co nejlépe se orientovat ve svém životě. sloužit  a budete umět číst ve svém horoskopu nebo horoskopu druhých. Pochopíte, jak funguje život. Mým záměrem je, aby co nejvíce lidí poznalo tuto královskou nauku.

 

Cena kurzu:

I. část 2200,- Kč

II. část 2500,- Kč

- při zaplacení obou částí najednou cena 4500,- Kč

 

Bližší info a přihlášky na evapro@seznam.cz nebo telefonicky: 776018200.